Nasza wizja

Advance wyrósł z wizji ewangelisty Andy’ego Hawthorne’a (The Message Trust), by zebrać dwunastu  głoszących ewangelię młodych ludzi wokół siebie, aby rozwijać ich i kształtować. Zachęcając innych doświadczonych ewangelistów by robili podobnie, i wykorzystując chęci tych osób, które przeszły proces uczniostwa i zdecydowały się samemu prowadzić grupy, ruch Advance rośnie z tygodnia na tydzień, widząc setki naśladowców Jezusa kształtowanych i wspieranych w ich głoszeniu ewangelii.


Poprzez comiesięczne spotkania i doroczną konferencję, zebrani ewangeliści otrzymują nauczanie, kształtują się nawzajem poprzez dyskusję i otwarcie dzielą się tym, w jakim miejscu się znajdują w swoim życiu osobistym i relacji z Jezusem. Ewangeliści kontaktują się mailowo i poprzez wiadomości o okolicznościach, w których mogli dzielić się ewangelią, zachęcając innych świadectwami tych spotkań.

Niezwykle ekscytującą stroną tej inicjatywy jest moment, gdy po roku bycia częścią grupy, każdy ewangelista znajduje kolejne dwanaście osób, które prowadzi w ten sam sposób. Ideą jest by ewangeliści rozwijali ewangelistów, aby zobaczyć w Polsce potężny wzrost w liczbie chrześcijan, którzy śmiało zapalają światło ewangelii, czy to głosząc ze sceny, czy poprzez codzienne spotkania z rodziną, przyjaciółmi a nawet obcymi ludźmi.

Wchodząc w proces pomnożenia, zarówno w Polsce jak i w innych krajach, Advance jest bezpośrednią odpowiedzią na potrzebę pełnych pasji, odważnych głosicieli ewangelii o Jezusie Chrystusie, wyposażanych, zachęcanych i wspieranych w ich osobistym życiu i w służbie jakiej się podejmują.

Dołącz do grupy Advance
Dołącz do grupy Advance

Wypełniając ten formularz deklarujesz, że przeczytałeś/aś i akceptujesz naszą Politykę Prywatności..